Redne govorilne ure
Za govorilne ure pri posameznem učitelju oz. profesorju se vsaj en dan prej najavite po e-pošti. Tako vam bo učitelj oz. profesor zagotovo na voljo, sicer je lahko v tem času zunaj šole na dnevih dejavnosti ali pa v razredu, kjer nadomešča odsotnega sodelavca.
Andromako, Alja
po dogovoru
Arnež, Nuša
ponedeljek, 10.00–10.30
Banko, Klemen
po dogovoru
Bec, Tine
ponedeljek, 7.45–8.15
Blaži Zagorc, Marija
sreda, 10.00–10.45
Bolta, Matevž
četrtek, 11.45–12.15
Capuder, Nejc
ponedeljek, 8.35–9.05
Cergolj, Barbara
po dogovoru
Čeligoj, Klemen
po dogovoru
Čižman, Marko
po dogovoru
Čuk, Maja
četrtek, 10.00–10.30
Demšar, Ambrož
torek, 12.00–12.30
Demšar, Irena
po dogovoru
Drašler, Tadeja
torek, 12.00–12.30
Drnovšek, Sara
četrtek, 10.00–10.30
Erjavec, Petra
sreda, 8.00–8.30
Ferlan Kavčič, Martina
porodniška
Filipič, Petra
petek, 10.00–10.30
Gerbec, Lucija
porodniška
Gnezda, Petrič Melita
po dogovoru
Hanuna, Nataša
po dogovoru
Horvat, Helena
petek, 7.15–7.45
Hribernik, Janja
po dogovoru
Janežič, Nadja
sreda 12.00–12.30
Jeglič Kos, Dominika
po dogovoru
Jerala, Matjaž
torek, 10.00–10.30
Kavčič, Matej Matija
petek, 8.35–9.05
Kermavt, Uroš
sreda, 11.00–11.30
Korošec, Mojca
ponedeljek, 11.45–12.15
Košir, Anja
petek, 8.35–9.05
Kušar, Marija
četrtek, 8.35–9.05
Lindič, Mirjam
po dogovoru
Mestnik, Barbara
po dogovoru
Milošič, Denis
petek, 11.00–11.35
Nagode, Helena
po dogovoru
Novak, Marko
torek, 8.00–8.30
Ogorevc, Renata
po dogovoru
Perdih, Andreja
petek, 11.00–11.30
Podboj, Mlakar Helena
četrtek, 11.00–11.30
Povšič, Luka
sreda, 7.15–7.45
Prašnikar, Peter
po dogovoru
Radojevič, Dragica
bolniška odsotnost
Rovtar, Jerneja
četrtek, 11.00–11.30
Rupert, Ela
sreda, 11.50–12.20
Rus, Miha
sreda, 14.00–14.30
Sečkar, Mojca
po dogovoru
Stražiščar, Anita
po dogovoru
Strniša, Zala
po dogovoru
Suhadolc, Tanja
po dogovoru
Šiftar, Mojca
torek, 10.15–10.45
Tomažič, Tonkica
po dogovoru
Tomažin Kern, Lucija
petek, 11.10–11.40
Uran, Karmen
petek, 11.00–11.30
Urh, Andreja
torek, 11.00–11.30
Vesenjak, Manca
po dogovoru
Weilguny Tina
ponedeljek, 11.00–11.30
Žitko Gregor
torek, 12.35–13.05
Žumer, Alenka
po dogovoru