Natan Gregorčič zmagovalec Pokala Slovenije in mednarodnega pokala Alpe Adria

Pretekli četrtek so na Ljubljanskem gradu podelili Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu, dan kasneje, v petek, pa v italijanskem Vidmu še mednarodni pokal Alpe Adria, v katerem sodelujejo slovenski, italijanski in avstrijski kolesarji. Med dečki B (kategorija dečkov, starih 13 let) je prvo mesto v obeh pokalih osvojil Natan Gregorčič (8. A), ki nastopa za KD Rog AS.

V tekmovalni sezoni, ki se je zaključila na prvo oktobrsko nedeljo v Mengšu, je startno črto prečkal 29-krat, od tega šestkrat v tujini (Avstrija, Italija in Hrvaška). Skupaj je osvojil 21 zmag. V zaključeni tekmovalni sezoni je ob naslovu državnega prvaka v cestnem kolesarstvu osvojil še tri naslove državnega prvaka na velodromu in tudi naslov državnega prvaka v vožnji na čas. Prav tako je zmagal na edini etapni dirki za dečke v Sloveniji. Iskrene čestitke!