V četrtek, 11. 6., smo se s sveto mašo zahvalili za vse, kar smo v tem vrtčevskem letu doživeli, in se poslovili od bodočih prvošolcev.
Sledilo je prijetno druženje v zavodskem parku.
Dragi otroci, radi vas imamo in vam želimo veliko zanimivih dogodivščin na šolskih poteh!