Zaposleni

Drago Arko

Drago Arko Ravnatelj

drago.arko@stanislav.si
Andreja Kastelec

Andreja Kastelec Tajnica

glasbena.sola@stanislav.si
mag. Anton Česen

mag. Anton Česen Duhovni vodja

tone.cesen@stanislav.si

Učiteljski zbor

 

Klavir

Primož Bratina

Primož Bratina

primoz.bratina@stanislav.si
Miha Klemenc

Miha Klemenc

mihael.klemenc@stanislav.si
Mateja Valič Presetnik

Mateja Valič Presetnik

mateja.presetnik@stanislav.si
Nadja Vodišek

Nadja Vodišek

nadja.vodisek@stanislav.si

Orgle

Nina Frank

Nina Frank

nina.frank@stanislav.si
Dalibor Miklavčič

Dalibor Miklavčič

dalibor.miklavcic@stanislav.si

Harmonika in diatonična harmonika

Marija Vukoja Plavčak

Marija Vukoja Plavčak

marija.vukoja@stanislav.si

Violina in viola

Drago Arko

Drago Arko učitelj violine

drago.arko@stanislav.si
Lucija Kovačič

Lucija Kovačič učiteljica violine in viole

na porodniškem dopustu

Ana Krpan učiteljica violine

krpan-ana@hotmail.com
Anja Skalar Blažič

Anja Skalar Blažič učiteljica violine in viole

anja.skalar@stanislav.si

Mirjam Šolar učiteljica violine

mirjam.solar@stanislav.si

Violončelo

Barbara Jager

Barbara Jager

barbara.jager@stanislav.si

Kitara

Sebastian Albreht

Sebastian Albreht

sebastian.albreht@stanislav.si
Katja Veronika Novak

Katja Veronika Novak

katjaveronika.novak@stanislav.si

Kljunasta flavta

Kristina Martinc

Kristina Martinc

kristina.martinc@stanislav.si

Flavta

Annemarie Glavič

Annemarie Glavič

annemarie.glavic@stanislav.si

Trobenta in rog

Jure Gradišnik

Jure Gradišnik

jure.gradisnik@stanislav.si

Petje

Marta Močnik Pirc

Marta Močnik Pirc

marta.mocnik@stanislav.si
Barbara Tišler

Barbara Tišler

barbara.tisler@stanislav.si

Citre

Franja Kočnik

Franja Kočnik

franja.kocnik@stanislav.si

Jazz petje

Sandra Klemm

Sandra Klemm

sandra.klemm@stanislav.si

Glasbena pripravnica

Kristina Puntar

Kristina Puntar

kristina.puntar@stanislav.si

Nauk o glasbi in solfeggio

Tine Bec

Tine Bec učitelj nauka o glasbi in solfeggia

tine.bec@stanislav.si

Kristina Puntar učiteljica nauka o glasbi

kristina.puntar@stanislav.si

Godalni orkester

Drago Arko mentor godalnega orkestra

drago.arko@stanislav.si

Damijan Močnik dirigent godalnega orkestra

damijan.mocnik@stanislav.si

Mali godalni orkester

Tine Bec mentor in dirigent malega godalnega orkestra

tine.bec@stanislav.si
  • GLASBENA ŠOLA
    glasbena.sola@stanislav.si
    Tajništvo: (01) 58 22 241
    Zbornica: (01) 58 22 251
    Ravnatelj: (01) 58 22 207
     

© 2018 Zavod sv. Stanislava. Vse pravice pridržane.