Zaposleni

Drago Arko

Drago Arko Ravnatelj

drago.arko@stanislav.si
Andreja Kastelec

Andreja Kastelec Tajnica

glasbena.sola@stanislav.si
mag. Anton Česen

mag. Anton Česen Duhovni vodja

tone.cesen@stanislav.si

Učiteljski zbor

 

Klavir

Primož Bratina

Primož Bratina

primoz.bratina@stanislav.si
Miha Klemenc

Miha Klemenc

mihael.klemenc@stanislav.si
Mateja Valič Presetnik

Mateja Valič Presetnik

mateja.presetnik@stanislav.si
Nadja Vodišek

Nadja Vodišek

nadja.vodisek@stanislav.si

Orgle

Nina Frank

Nina Frank

nina.frank@stanislav.si
Dalibor Miklavčič

Dalibor Miklavčič

dalibor.miklavcic@stanislav.si

Harmonika in diatonična harmonika

Marija Vukoja Plavčak

Marija Vukoja Plavčak

marijavukoja1@gmail.com

Violina

Drago Arko

Drago Arko

drago.arko@stanislav.si
Lucija Kovačič

Lucija Kovačič

lucija.kovacic@stanislav.si
Anja Skalar Blažič

Anja Skalar Blažič učiteljica violine in viole

anja.skalar@stanislav.si

Violončelo

Barbara Jager

Barbara Jager

barbara.jager@stanislav.si

Kitara

Sebastian Albreht

Sebastian Albreht

sebastian.albreht@stanislav.si

Kljunasta flavta

Kristina Martinc

Kristina Martinc

kristina.martinc@stanislav.si

Flavta

Anja Rubil

Anja Rubil

anja.rubil@stanislav.si

Trobenta in rog

Jure Gradišnik

Jure Gradišnik

jure.gradisnik@stanislav.si

Petje

Marta Močnik Pirc

Marta Močnik Pirc

marta.mocnik@stanislav.si
Matjaž Robavs

Matjaž Robavs

matjaz.robavs@stanislav.si
Barbara Tišler

Barbara Tišler

barbara.tisler@stanislav.si

Citre

Franja Kočnik

Franja Kočnik

franja.kocnik@stanislav.si

Jazz petje

Sandra Klemm

Sandra Klemm

sandra.klemm@stanislav.si

Glasbena pripravnica in Nauk o glasbi

Kristina Puntar

Kristina Puntar

kristina.puntar@stanislav.si

Solfeggio

Erik Šmid

Erik Šmid

erik.smid@stanislav.si

 

© 2018 Zavod sv. Stanislava. Vse pravice pridržane.