Zaposleni

 

Vodstvo in strokovne službe

Simon Feštanj

Simon Feštanj Ravnatelj

ravnatelj.skg@stanislav.si
Marjeta Prašnikar

Marjeta Prašnikar Pomočnica ravnatelja

marjeta.prasnikar@stanislav.si
Valentina Tandler

Valentina Tandler Tajnica gimnazije

tajnistvo@stanislav.si
Maja Turšič

Maja Turšič Svetovalna delavka

svetovalna.skg@stanislav.si

Katka Koren Svetovalna delavka

svetovalna.skg@stanislav.si
Nataša Hanuna

Nataša Hanuna Projekt Popestrimo šolo

natasa.hanuna@stanislav.si

 

 

Profesorski zbor

 

Vera in kultura

mag. Anton Česen

mag. Anton Česen

tone.cesen@stanislav.si
Gašper Kočan

Gašper Kočan

gasper.kocan@stanislav.si
Marko Mohor Stegnar

Marko Mohor Stegnar

marko.mohor.stegnar@stanislav.si
Martin Zlobko

Martin Zlobko

martin.zlobko@stanislav.si

Slovenščina

Mag. Andrej Bartol

Mag. Andrej Bartol

andrej.bartol@stanislav.si
Mateja Gomboc

Mateja Gomboc

mateja.gomboc@stanislav.si
Mag. Bernarda Podlipnik

Mag. Bernarda Podlipnik

bernarda.podlipnik@stanislav.si
Dr. David Puc

Dr. David Puc

david.puc@stanislav.si
Kaja Robida

Kaja Robida (daljša odsotnost)

kaja.robida@stanislav.si
Špela Zupan

Špela Zupan

spela.zupan@stanislav.si

Tjaša Plut

tjasa.plut@stanislav.si

 


Matematika

Mag. Gregor Pavlič

Mag. Gregor Pavlič

gregor.pavlic@stanislav.si
Tone Rozman

Tone Rozman

tone.rozman@stanislav.si
Dr. Marina Rugelj

Dr. Marina Rugelj

marina.rugelj@stanislav.si
Pavle Šijanec

Pavle Šijanec

pavle.sijanec@stanislav.si
Mag. Janez Šparovec

Mag. Janez Šparovec

janez.sparovec@stanislav.si
Milan Zeman

Milan Zeman

milan.zeman@stanislav.si

Angleščina

Alenka Battelino

Alenka Battelino

alenka.battelino@stanislav.si
Mag. Katja Gorjup

Mag. Katja Gorjup

katja.gorjup@stanislav.si
Valerija Lah Peternel

Valerija Lah Peternel

valerija.lah.peternel@stanislav.si
Lily Schweiger Kotar

Lily Schweiger Kotar

lily.schweiger@stanislav.si
Eva Pišljar Suhadolc

Eva Pišljar Suhadolc

eva.pisljar@stanislav.si

Klasični jeziki

Maja Gril Juvan

Maja Gril Juvan (latinščina in grščina)

maja.gril@stanislav.si
Neža Karlin

Neža Karlin (latinščina in grščina)

neza.karlin@stanislav.si
Olga Osredkar

Olga Osredkar (latinščina)

olga.osredkar@stanislav.si
Dr. Bojana Tomc

Dr. Bojana Tomc (latinščina)

bojana.tomc@stanislav.si
Dr. Dragica Fabjan Andritsakos

Dr. Dragica Fabjan Andritsakos (latinščina in grščina)

dragica.fabjan@stanislav.si

Tuji jeziki

Irena Bolta

Irena Bolta (nemščina)

irena.bolta@stanislav.si
Barbara Cergolj

Barbara Cergolj (francoščina)

barbara.cergolj@stanislav.si
Mag. Daša Deželak Oberč

Mag. Daša Deželak Oberč (francoščina in španščina)

dasa.oberc@stanislav.si
Valerija Lah Peternel

Valerija Lah Peternel (ruščina)

valerija.lah.peternel@stanislav.si
Mirjam Lindič

Mirjam Lindič (nemščina)

mirjam.lindic@stanislav.si
Peter Prašnikar

Peter Prašnikar (nemščina)

peter.prasnikar@stanislav.si
Dr. Bojana Tomc

Dr. Bojana Tomc (španščina)

bojana.tomc@stanislav.si

Urša Neubauer (francoščina - daljša odsotnost)

ursa.neubauer@stanislav.si

Prva zaposlitev 2018


Zgodovina

Mag. Tomaž Debevec

Mag. Tomaž Debevec

tomas.debevec@stanislav.si
Robert A. Jernejčič

Robert A. Jernejčič

robert.jernejcic@stanislav.si
Mag. Matija Mitja Štih

Mag. Matija Mitja Štih

mitja.stih@stanislav.si

Umetnostna zgodovina

Mag. Bernarda Podlipnik

Mag. Bernarda Podlipnik

bernarda.podlipnik@stanislav.si

Geografija

Marjeta Hočevar

Marjeta Hočevar

marjeta.hocevar@stanislav.si
Matej Petrevčič

Matej Petrevčič

matej.petrevcic@stanislav.si

Biologija

Ana Bavec

Ana Bavec

ana.bavec@stanislav.si

Brigita Brajkovič

brigita.brajkovic@stanislav.si

Mojca Lavrič laborantka

mojca.lavric@stanislav.si

Kemija

Dr. Martin Tine Perger

Dr. Martin Tine Perger

tine.perger@stanislav.si
Marjeta Prašnikar

Marjeta Prašnikar

marjeta.prasnikar@stanislav.si
Mag. Nasta Zupančič

Mag. Nasta Zupančič

nasta.zupancic@stanislav.si

Tanja Suhadolc laborantka

tanja.suhadolc@stanislav.si

Fizika

Martin Čokl

martin.cokl@stanislav.si
Mag. Tine Golež

Mag. Tine Golež

tine.golez@stanislav.si

Iztok Kukman

iztok.kukman@stanislav.si

Psihologija in filozofija

Mirjam Erce Vratuša

Mirjam Erce Vratuša

mirjam.erce@stanislav.si
Dr. Jernej Pisk

Dr. Jernej Pisk

jernej.pisk@stanislav.si

Informatika

Helena Starc Grlj

Helena Starc Grlj

helena.starc.grlj@stanislav.si
Milan Zeman

Milan Zeman

milan.zeman@stanislav.si

Šport

Joži Čepon

Joži Čepon

jozica.cepon@stanislav.si
Andrej Kokalj

Andrej Kokalj

andrej.kokalj@stanislav.si
Meta Meglič

Meta Meglič

meta.meglic@stanislav.si
Tea Obrč

Tea Obrč

tea.obrc@stanislav.si
Gorazd Turk

Gorazd Turk

gorazd.turk@stanislav.si

Glasba in glasbene dejavnosti

Damijan Močnik

damijan.mocnik@stanislav.si

Helena Fojkar Zupančič

helena.fojkar@stanislav.si

Marjetka Kozmus

marjetka.kozmus@stanislav.si

Tine Bec


Sodelavec v projektih

dr. Tadej Rifel

dr. Tadej Rifel

tadej.rifel@stanislav.si

Knjižnica

Mateja Beribak

Mateja Beribak bibliotekarka

mateja.beribak@stanislav.si

Boštjan Roblek bibliotekar

bostjan.roblek@stanislav.si

Informator – vnos obvestil

 

 

 

© 2018 Zavod sv. Stanislava. Vse pravice pridržane.